Landeskronstrasse 22, 02826 GoerlitzBieden vanaf: € 350.000,-

Openingsbod: € 350.000,- Bieden Inloggen

Omschrijving

Groot Stads Pand te koop aangeboden!

Monumentenpand - restauratie/renovatie neo romaanse bouwstijl met gotische trekjes.

Woonoppervlakte 1157m2
Eigen grond 440m2

45 kamers, 12 woningen met restaurants en winkels.

Mogelijkheid voor souterrain met wellness sauna etc.
Er is al veel aan hersteld maar nu moet het echt gerestaureerd worden.

Subsidie voor ramen e.d. mogelijk.

OVERIGE informatie

  • Let op! Indien vijftien minuten voor het sluiten van de veiling nog een bod wordt uitgebracht op een object, wordt de openingstijd met vijftien minuten verlengd!
  • Wanneer u koper of huurder wordt, bent u € 500,- excl. btw aan veilingkosten verschuldigd. Aan het bieden op een object zijn geen kosten verbonden.

TopImage
Makelaar:
Vastgoed-Auctions.nl bv
Start Datum:
26 februari 2020 12:00
Eind Datum:
31 maart 2020 20:00
Bekeken:
1211 keer
Stapgrootte:
€ 2500
Bezichtiging:
Hier aanvragen
Kijkdag(en):
Bezichtiging in overleg. Neem contact op met Vastgoed-Auctions.nl op tel.nr.: 0412 - 85 12 18.

Bod plaatsen

  • Landeskronstrasse 22
  • 02826
  • Goerlitz
      • HUIDIG

      • BOD

    • OPMERKINGEN
  • INFO

  • Wanneer een object aan u gegund wordt, bent u € 500,- excl. btw aan veilingkosten verschuldigd.
  • Hierbij verklaar ik akkoord te gaan met de algemene voorwaarden
copyright © 2009 into-motion